Uitslagen

Uitslag Jeugd Survival 2011


Download hier de uitslagen van de jeugd survival.

Winnaars waren de Schutters.

Uitslag Survival 2011


Download hier de uitslagen van de survival.

Winnaars waren de Henkies

Uitslag Jeugd survival 2010

Download hier de uitslagen van de survival.

Winnaars waren Bear Grylls.

Uitslag Survival 2010

Download hier de uitslagen van de survival.

Winnaars waren the Geeks.

Uitslag Jeugd Survival 2009

Foto ontrbreekt nog

Winnaars Jeugd Survival 2009, KOKO 3

Nr. Naam Looptijd Wedstrijdtijd
1 KOKO 3 3:48 3:36
2 De Henkies Junior 4:15 3:39
3 KOKO 2 4:30 4:04
4 Noordscheschut 1 3:58 4:18
5 Team zonder naam 4:28 4:23
6 De Sjonnie's 4:08 4:45
7 KOKO 5 4:27 4:53
8 Noordscheschut 2 4:46 5:05
9 KOKO 1 4:32 5:15
10 Noordscheschut 3 5:32 5:13
11 De Henkies 4:33 5:14
12 Noordscheschut 4 5:07 5:17
13 St2ers 4:37 5:25
14 De Watjes 4:35 5:28
15 KOKO 4 5:05 5:31
16 De Pampers 4:18 5:41
17 Fenix 4:25 5:46
18 Wild Hogs 5:17 5:58
19 GZN 5:04 6:46

Voor de uitgebreide uitslagen kan je dit formulier downloaden

Uitslag Survival 2009


Winnaars Survival 2009, de Heidezangers
v.l.n.r.:Leo Oost(aan het touw) Jeroen Eising, Randy,
Henri Eising,Marcel Bouman Raldy Kreeft,


Winnaars Survival 2009 categorie jeugd (tot 25 jaar) 4e keer op rij De Henkies
v.l.n.r.: Niels Nijmeijer, Bram van der Poel,
Berry IJmker, Jeremy Cottam, Rik van Haalen

Nr. Naam Looptijd Wedstrijdtijd
1 De Heidezangers 9:47 9:33
2 De Henkies 7:51 10:26
3 Taribush Sjouwt 9:04 10:55
4 The Geeks 8:48 11:32
5 De Pampers 8:51 11:33
6 Th old Campers 9:22 11:47
7 Sonneclaer 8:52 11:59
8 De Zwiepjes 10:53 13:13
9 De Zwaffelaars 9:48 13:18
10 BGZ Team 9:32 15:38
11 Wij'n team 10:28 15:40
12 Nobion Team 10:28 16:02
13 The Boerse Lady's 9:49 16:48
14 Toppers Junior 9:19 17:05
15 Het Goliath Team 10:18 17:17
16 Drenthse Stappers 8:36 17:42
17 Hopeloos en verloren 12:06 20:51
18 De Rooie voetjes 8:19 25:51
19 Stel Gekken Uitval

Voor de uitgebreide uitslagen kan je dit formulier downloaden

Uitslag Jeugd Survival 2008


Winnaars Jeugdsurvival 2008, de SurvivalBoyz
v.l.n.r boven: Jhonny Schonewille, Tom IJmker, Rob Olde, Brian Hooijer
onder: Tim Oost, Martin Schonewille, Patrick van Goor

Nr. Herkomst Naam Starttijd Aankomsttijd Looptijd Wachttijd STijd Ltrs Opdr Niet Bonus Wedstrijdtijd
1 Tiendeveen SurvivalBoyz 20:18:00 2:12:00 5:54 0:51: 0:50: 0:00: 1:54: 3:59
2 Noordscheschut Noordscheschut 2 21:54:00 2:36:00 4:42 0:20: 1:20: 0:15: 1:53: 4:04
3 Tiendeveen Simply the best 22:42:00 4:01:00 5:19 0:36: 1:40: 0:00: 2:09: 4:14
4 Tiendeveen De Bikkels 18:54:00 23:14:00 4:20 0:04: 1:50: 0:00: 1:24: 4:42
5 Wijster Koko 4 22:06:00 3:50:00 5:44 0:25: 1:20: 0:00: 1:37: 5:02
6 Noordscheschut Helden op sokken 20:42:00 2:25:00 5:43 1:02: 2:20: 0:00: 1:57: 5:04
7 Noordscheschut Noordscheschut 3 19:30:00 1:47:00 6:17 1:07: 1:10: 0:15: 1:30: 5:05
8 Tiendeveen The DreamGirlzzz 22:30:00 4:23:00 5:53 0:19: 1:10: 0:00: 1:37: 5:07
9 Tiendeveen De Brugmuggen 19:06:00 0:15:00 5:09 0:14: 1:50: 0:00: 1:37: 5:08
10 Noordscheschut Dolly Dots 19:54:00 1:55:00 6:01 0:38: 1:50: 0:00: 1:58: 5:15
11 Wijster Koko 2 19:18:00 1:15:00 5:57 0:35: 1:40: 0:00: 1:39: 5:23
12 Wijster Koko 1 18:42:00 23:55:00 5:13 0:07: 1:30: 0:00: 1:12: 5:24
13 Hoogeveen De Hoogeveners 21:30:00 3:26:00 5:56 0:54: 2:30: 0:15: 1:45: 6:02
14 Wijster Koko 5 21:18:00 3:17:00 5:59 1:01: 2:20: 0:00: 1:11: 6:07
15 Wijster Koko 3 20:06:00 3:10:00 7:04 0:35: 2:00: 0:00: 1:41: 6:48
16 Noordsceschut Noordscheschut 3 20:54:00 2:27:00 5:33 0:32: 2:00: 1:45: 1:24: 7:22
17 Noordsceschut Team Lizards 18:30:00 1:35:00 7:05 0:33: 1:30: 1:30: 1:25: 8:07
18 Tiendeveen De Verloren Schaapjes 19:42:00 1:01:00 5:19 0:15: 2:40: 2:00: 1:33: 8:11

Uitslag Survival 2008


Winnaars survival Tiendeveen 2008,voor de derde keer op rij, de Henkies categorie Jeugd (tot 25 jaar)
v.l.n.r boven: Berry IJmker, Jeroen IJmker, Bram van der Poel
onder: Jeremy Cottam, Rik van Halen, Niels Nijmeijer

Nr. Herkomst Naam Starttijd Aankomst tijd Looptijd Wachttijd Opdr Fout STijd Ltrs Uitv.
Teamlid
Verk.
Ben.
Post.
Bonus Wedstrijdtijd
1 Tiendeveen De Henkies 22:30:00 7:32:00 9:02 1:34 0:00 2:00 0:00 0:15 0:36 9:07
2 Tiendeveen Kneus en Co 22:15:00 8:18:00 10:03 1:47 0:00 1:30 0:00 0:15 0:34 9:57
3 Meppel De Dunteppers 21:30:00 7:10:00 9:40 1:08 1:00 1:45 0:00 0:15 0:32 11:00
4 Hoogeveen HZVV B1 18:45:00 5:05:00 10:20 0:27 0:30 3:30 0:00 0:15 1:09 12:59